logo

موسسه حسابداری چوب خط

صفر تا صد حسابداری را با موسسه حسابداری چوب خط تجربه کنید.
info@chuob-khat.com
09330542540
 

خدمات

qodef-image-with-icon

دریافت مدارک و اسناد مالی.

هر شرکت برای انجام امور مالی خود دارای اسناد و مدارکی میباشد که این مدارک جز مسائل سری هر شرکتی است. این موسسه آمادگی دریافت اسناد مالی شرکت های متقاضی جهت پیگیری  وانجام امور حسابداری و مالی را دارد.

ثبت اسناد مالی

این موسسه پس از دریافت اسناد و مدارک مالی شرکت های متقاضی ، مدارک و اسناد را جهت انجام امور حسابداری تنظیم مینماید و به مدیران مالی ارائه میدهد.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

مغایرت گیری

این موسسه پس از دریافت و ثبت اسناد مالی، سند ها را جهت بر طرف کردن اشکالات و ایرادات مغایرت گیری می نماید.

تحریر دفاتر روزنامه و کل

هر شغلی جهت داشتن مدارک مالی مرتب و هدف مند نیاز مند دفاتر روزنامه میباشند

مدارک دریافتی پس از مغایرت گیری در دفاتر روزنامه تحریر و ثبت نهایی میشوند.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

اظهار نامه مالیاتی

تنظیم ترازنامه و حساب سود و زیان اشخاص حقوقی و حقیقی برای ارائه به اداره مالیات

اظهار نامه ارزش افزوده

مالیات بر ارزش افزوده دو ,سه سالی است که به طور جدی در کشور اجرایی شده است با این وجود هنوز هم خیلی ها به آن بی توجه اند که می تواند عواقب وخیمی برای آنها به همراه داشته باشد.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

اظهار نامه معاملات فصلی ماده (۱۶۹)

طبق قانون جدید مالیاتی بررسی دفاتر و اسناد شرکت‌ منوط به ارائه به‌موقع معاملات است و مهلت ارسال فهرست معاملات ۴۵روز پس از پایان هر فصل می‌باشد که این موسسه آمادگی ارائه به موقع معاملات فصلی شما را دارد.

تهیه لیست بیمه

عدم ارائه لیست بیمه توسط شرکت ۱۲% جریمه غیرقابل‌بخشش دارد درصورتی‌که عدم پرداخت وجه بیمه توسط شرکت ۲% جریمه دارد.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

ارائه لیست حقوق به اداره دارایی

عدم ارائه لیست حقوق کارکنان شرکت‌ در مهلت مقرر موجب جرائم مالیاتی است، حتی اگر هیچ‌کدام از کارکنان آن شرکت مشمول مالیات نباشد.

تهیه جداول گردش مواد ، کالا و آنالیز تولید

در حسابداری نسبتی است، که نشان می‌دهد موجودی کالا و مواد شرکت، در یک بازه مشخص، (مانند یک سال مالی) چند بار بفروش رسیده و جایگزین شده است

بهتر است گردش موجودی کالا با میانگین صنعت مقایسه شود؛ گردش موجودی کالا پایین دلالت بر فروش ضعیف و افزایش موجودی کالا دارد و نسبت گردش موجودی کالا بالا، دلالت بر توان بالای فروش شرکت خواهد داشت. موجودی کالای بالا ناخوشایند است، زیرا نشان از سرمایه‌گذاری با نرخ بازده صفر دارد.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

تهیه جداول بهای تمام شده پیمان

گاهی تصور می‌شود کاربرد حسابداری صنعتی و بهای تمام شده محدود به کارخانجات و صنایع تولیدی می‌باشد هرچند شاید مشهورترین کاربرد آن در این جهت باشد ولی سایر مؤسسات نیز از حسابداری بهای تمام شده بهره برده و از روشهای حسابداری بهای تمام شده در بانک‌ها، شرکت‌های بیمه، عمده‌فروشی‌ها، شرکت‌های حمل و نقل، شرکت‌های هواپیمایی، دانشگاه‌ها و بیمارستان‌ها در جهت کارایی بیشتر استفاده می‌گردد.

پیگیری پرونده های مالیاتی و بیمه ای

با توجه به درگیر بودن پرونده شرکت پرونده شرکت‌ها در هیئت‌های مختلف تهیه دفاعیه بر مبنای استانداردهای حسابداری ، حسابرسی و مالیاتی بسیار مهم است.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

تهیه تراز نامه و صورت مالی جهت دریافت وام

صورت‌های مالی خلاصه‌ای از عملیات تامین مالی و فعالیت‌های سرمایه‌گذاری شرکت است. این گزارش‌ها، حاوی موارد مهم و اطلاعات پرکاربرد برای تصمیمات سرمایه‌گذاران و اعتباردهندگان است. این گزارش‌ها:

حاصل فعالیت واحد تجاری در یک دوره زمانی مشخص است.
این گزارش‌ها بر اساس استانداردهای مشخص و منطبق با اصول حسابداری تهیه می‌شود.
صورت‌های مالی برای پیش‌بینی و مقایسه شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اجرای سیستم حسابداری صنعتی

این شرکت آمادگی اجرای سیستم بهای تمام شده به صورت مرحله ای را در شرکت های تولیدی داشته و در صورت درخواست شرکتها مراحل ثبت اسناد مالی بر اساس حسابداری صنعتی اجرا خواهد شد.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

تهیه طرح توجیهی جهت دریافت وام

براي گرفتن وام ابتدا نياز به نوشتن طرح توجيهي داريد این موسسه به شما کمک میکند طرح توجیهی مناسب و کاملی را جهت ارائه به بانک اماده کنید.

معرفی دانشجویان به واحد های های تولیدی جهت تهیه پروژه دانشجویی

این موسسه  دانشجویان متقاضی را به واحد های تولیدی جهت تهیه پروژه دانشجویی و گذراندن دوره های کار آموزی معرفی میکند تا دانشجویان بتوانند به راحتی مطالب جدید بیاموزند ، پروژه های دانشجویی خود را تمام کنند و دوره کارآموزی خود را به پایان برسانند.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

برگزاری کارگاه های عملی حسابداری مطابق با نیاز بازار کار

موسسه حسابداری چوب خط جهت تامین نیروی کار برای دانشجویان علاقه مند به حسابداری کارگاه هایی به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار میکند تا با تربیت کردن نیروی های زبده وکار بلد بتواند بخشی از مسئولیت مدیران و صاحبان کسب و کار را کم نماید و همچنین راهی برای کسب کار جوانان جویای کار ایجاد نماید.

معرفی دانشجویان برتر هر دوره به شرکت های متقاضی نیروی کار

در طی دوره های عملی حسابداری از کارآموزان خواسته میشود تا بر اساس اسناد و مدارک واقعی شرکت ها امور مالی و حسابداری را انجام دهند تا بتوانند در محیط کار واقعی نیز از پس کار ها و مسائل مالی و حسابداری محیط کار خود بر آیند در پایان دوره از کار آموزان ، آزمون گرفته میشود و برترین های هر دوره به شرکت های متقاضی کار معرفی میگردد و همچنین این شرکت نیروها ارسالی به شرکت های متقاضی کار را به صورت صد در صد پشتیبانی مینماد و مشکلات کاری کار آموز را برطرف مینماید.

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

آموزش و پشتیبانی نرم افزار های حسابداری

از آنجایی که کلیات نرم افزار های حسابداری یکی میباشد و فقط در موارد جزئی با یک دیگر تفاوت دارند این موسسه یک یا دو نرم افزار را به صورت کاملا تخصصی به کار آموزان آموزش میدهد. تا حتی اگر کار آموز در محیط کار خود با نرم افزار دیگری شروع به حسابداری نمود بتوانند به راحتی امور حسابداری آن موسسه را به پایان برساند و در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال برای کار آموز این موسسه به صورت کامل او را پشتیبانی و راهنمایی خواهد کرد.